Vzorová Chytrá domácnost

Vzorová Chytrá domácnost

Vzorová Chytrá domácnost 1024 668 Safety Robot

vzorová chytrá domácnost

Zasněte se a představte si:

RÁNO:

Probudíte se a už se vám automaticky ohřívá voda v konvici, zapne se kávovar a káva provoní celou domácnost. Termostat automaticky zvýší teplotu v pokojích, aby se vám lépe vstávalo, a žaluzie se samy roztáhnou.

ODCHOD DO PRÁCE:

Zhasnutá světla zkontrolujete na dálku skrze chytré hodinky nebo mobil. Díky smart locku, se za vám dveře samy uzamknou. Termostat je stlumen na nižší teplotu, kvůli úsporám. Garážová vrata uzavřete po odjezdu pomocí mobilu nebo hodinek. Sepne se alarm. Doma se mezitím spustí robotický vysavač a vyčistí vaše podlahy.

NÁVRAT Z PRÁCE:

Garáž si otevřete na dálku a v klidu zaparkujete. Termostat se sepne, světla se rozsvítí. Voda v bazénu se začne automaticky ohřívat. V kuchyni si naprogramujete troubu a ta vám sama upeče jídlo. Lednice umí pohlídat, zda máte dostatek jídla. Lednice musí mít integrovanou kameru, díky které se v obchodě podíváte co vše vám chybí.

ODPOLEDNÍ SIESTA:

Na zahradě si spustíte robotickou sekačku, která za vás poseká trávník. Následně se spustí závlaha.

VEČER:

Automaticky si stlumíte světla, případně natónujete pro příjemnou atmosféru. Zapálíte si v krbu a otevřete láhev vína, nebo vezmete vychlazené pivo z lednice. Některé funkce je možné ovládat i hlasem, například hudba nebo světla. Po večerce se dveře samy uzamknou a zapne se alarm.

DOVOLENÁ:

Veškeré aktivity v domě se vám projeví v mobilu nebo chytrých hodinkách. Můžete se podívat na záznamy z kamer. Nic vás nepříjemně nepřekvapí.

Díky nám si takovou pohodu budete moct sami dopřát.

Chtějte si život užívat a ne se pořád jenom starat. Pozvěte si našeho chytrého odborníka, který s vámi posedí a probere vaše plány, a vymyslí jak to udělat co nejlépe, aby vám to vyhovovalo.

Rozmazlete sebe, nebo své rodiče. Napište nám, nebo zavolejte.

Ceny Chytré domácnosti se mohou pohybovat od několika jednotek tisíc, pro méně náročné zákazníky až po desetitisícové položky. Záleží na vás, co s zvolíte za vybavení, abyste byli spokojeni.

S námi jste v klidu, zvládneme cokoliv. Kontaktujte nás: +420 608 584 662, email: kontakt@safetyrobot.cz